ul. Koszykowa 59, lok.15, 00-660 Warszawa
tel. 22 626 88 66
e-mail: biuro@kpeir.pl, rn@kpeir.pl
Nasza gazeta
Szukaj:

"Emeryci razem w walce o sprawiedliwość społeczną"

My Seniorzy…

on wtorek, 25 styczeń 2011. Posted in Styczeń 2011

My seniorzy wiernie towarzyszymy telewizji publicznej. Tymczasem ta instytucja konsekwentnie odwraca się od nas, nie widzi naszych problemów, naszego życia. Oczekuje od nas sumienności płacenia abonamentu kpiąc z naszych aspiracji.

Seniorzy od lat wiernie oglądają telewizyjne seriale. Ale w Warszawie, przy ulicy Woronicza, najważniejszy jest serial władzy. Trwa karuzela nominacji medialnych celebrytów, znanych nie ze swojej twórczości, ale miejsc w politycznej szufladzie.

Co parę miesięcy dowiadujemy się o nowych dyrekcjach telewizyjnej ?Jedynki?.

Wiedzmy, że istnieje w tej sprawie ?złoty spadochron?. To klauzula w kontrakcie zapewniająca gigantyczne odprawy w sytuacji odwołania celebryty ze stanowiska i jeszcze za to, że nieudacznik nie podejmie pracy w konkurencji, jakby TVN i Polsat zabiegały o dyrekcyjne transfery nieudolności.

Właściwie powinności telewizji publicznej i misyjnej spełniają teraz stacje komercyjne, Polsat, a zwłaszcza TVN.
Zresztą nic by się nie stało, gdyby TVP zrezygnowała ze swoich ?Wiadomości? i transmitowała o całe niebo lepsze ?Fakty?.

Ale przecież to nie nastąpi w walce o wpływy pomiędzy PO i SLD, walce rujnującej i bezsensownej. Przecież nie raz przekonaliśmy się, że ten kto zdobywa TVP, przegrywa kolejne wybory. Nieudolna reklama polityczna jest tu dźwignią klęski !

Zostaw komentarz

Komentujesz jako Gość.

Wszelkie prawa zastrzezone (c) krajowa partia Emerytów i Rencistów
©Copyright by Krajowa Partia Emerytów i Rencistów. All rights reserved. Design by NeoArt.Eu. Hosting IDhost.pl.